alsós Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2512

Szép Napot!

Érdekes amiről írsz, gondolom a bal oldalon volt a műtét. Nálam, bár mozgásban, életvitelben semmiben nem zavar, a zacsi melett a comb tövében néha egy kis szúró, égető érzésem van. Nem írom, hogy fájdalom, mert az nem lenne igaz. A másik, hogy maga a zacsi bal golyóbisa érzékenyebb, fürdésnél, és egyébb használatnál. A műtétem bal oldalon volt, és én arra gondolok, hogy valami húzódás miatt lehet, talán a varrat, vagy valami más okozza? Egyáltalán neked volt ilyen érzésed, vagy valamelyik sortársunknak?

Műtét után szóltak, hogy szűk alsót hordjak, mert a zacsi megtelhet, járulékos vérrel? egyébb folyadékkal? Igyekeztem betartani az előírást, de valóban a bal oldalon, pár centis nyúlást fedeztem fel ami mostanra felszívódott, de az érzékenység lehet ennek velejárója? Ha volt hasonló mikor múlt el? Érdekelne, hogy műtét után hordott valaki derékvédőt, vagy valami leszorítót? Életem párja, ajánlotta a formatartő női bugyi viselését, amit felpróbáltam ( röhögést befejezni) nem volt rossz, de végül is nem hordtam.

Csiao.

Előzmény: landsmann (2508)