alsós Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2500

Gyors gyógyulást! Kívánom, hogy neked is minden a legnagyobb rendben legyen! Légy egészséges, és vidám! Sajnos a köhögés és a tüsszentés, elég kényelmetlen, de csak max egy hétig. A tüszi roszabb, én ha tudtam legugoltam, összekuporodtam az sokat segített. 21-én műtöttek de az elmúlt hét már sétával, programokkal telt el. Tegnap megfeledkezve a műtétről a Mátrában patakon ugráltam át, későn jutott eszembe, hogy ezt egy műtötnek nem illik, de már késő bánat. Sajnos nem tudok fájdalomról írni, sőt a hétfői munkakezdést beválalva látom, hogy a közel 12-15-cm. sebem alig látszik, mivel fogok bűszkélkedni? A szerelmeskedést picit óvatosan, próbáltuk, párommal, de ott sem éreztem rosszat,.,.,csak jót!!!!! Nem szeretnék olyan érzést, gondolatot kelteni, hogy büszkélkedek ( de azt teszem) , de valamikor még a műtét elött, rettegve olvastam a több hetes gyógyulásról, fájdalomról, és az ezekkel járó kényelmetlenségekről. Nem voltak! A normál étkezéssel éltem meg a napokat, semmi eltérő a megszokottól. Talán a mennyiség volt egy picit kevesebb, de ez inkább az intenzív mozgás hiányának tudható.

Szeretném, ha tudnál arról is, hogy más gyógyulás is létezik, persze vigyázni, vigyázni minden mozdulatra.

Érdeklődve olvastam a különféle sebészeti beavatkozásról, ez úgy látszik nem egységes, kórházanként változik. Talán ezért is lehet a gyógyulást másként megélni.

Szép napot! 

Előzmény: Törölt nick (2498)