Törölt nick Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2497

adam köszi soraidat, ha lesz következő műtétem, lehet hogy megfontolom a laporaszkópot!

 

picidio, amióta olvastam soraid, azóta bele tudtam törődni az ügybe! pszichológus veszett el benned :)

 

én is úgy voltam mint te, sose fájt a sérvem, max nőtt, ha terheltem magam. Ezért nagyon fura volt ez a hirtelen jött szenvedés gyógyulás címén. Egyébként most már 2 és fél napos vagyok, de sokkal jobb volt a mai nap, mint a tegnapi. Szomszédasszony átkötözött, gondoltam miért ne, legalább azzal nem kell gyötrödnöm, így is eléggé megterhel a sűrű pisire kivonulás, meg sajna néha biza kimenni cigizni, (ha már én hülye felnőtt fejjel rászoktam, és ha most nbem szoktam le, akkor már nem tudom mikor fogok), meg hasba lőni a drogot... lefoglal eléggé. nagyon bénán írok ide is hasamon a netbookkal... de amikor kint cigiztem már tudtam örülni a napnak, a madaraknak, és ez nagy dolog. azt még nehéz felfognom, hogy hetek, meg hónapok mire tök régi leszek, ha leszek valaha, mert itt írtak kiújulásról is (nekem nem raktak be hálót), meg arról is, hogy már sose lesz egy műtött sérves a régi... szóval a jővőn még melóznom kell, de az adott napot, a jelent már tudom kezelni. :)