oldember Creative Commons License 2011.05.02 0 0 52916

Na, akkor menjünk sorba:

 

Ha csak a feltaláló volt szerény, akkor minden rendben!

Így én tévedtem amikor a bizonytalanságot éreztem ki a mondandódból.  ;-))))

 

Mivel jómagam csak "műkedvelő" vagyok a fűtés szerelés világában ezért szerelő segítségét kértem és reményeim szerint vele közösen készítjük majd el.

Nem sértődöm meg, mert jól látod én egyedül nem tudnám megoldani. Illetve jóval nehezebben mint egy szakember.

Már csak, ha a felszereltség hiányára gondolunk akkor is problémás lenne, de tény hogy szakmai tudásom sincs.

Sajnos nagyon rossz vélemények keringenek az ún. "szakemberek" megbízhatóságáról (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!) és tulajdonképpen ezért vagyok itt a fórumon.

Megpróbálok legalább valamennyire felkészülni mielőtt "bevezetnének az erdőbe"!!    

 

A rendszer zárt lesz!

A vegyesben nincs hűtőhurok beépítve! ()

DE: lesz(nek) beépítve biztonsági szelepek, töltő-ürítő szelep, és külső hűtőkör (ez utóbbit  a szerelő ajánlotta!!! ) egy szünetmentes táp áramszünet esetére.

 

Valami olyan mint a 52908 hsz.  rajzán látható, ha az egyátalán jónak mondható. Úgy tűnik ott minden biztonsági elem megtalálható! Kivéve a szünetmentest, de az egy másik "operett"!

Igaz az is, hogy az elektromos vezérlés "embere" még nincs meg. Itt már nagyobbak az ismereteim, csak az a baj hogy régiek.

A ma újdonságai között már teljesen eltévedek. (mint legutóbb is egy villamossági szakboltba csak a számat tátottam a sok-sok kütyü láttán amihez még hozzá suzagolni sem tudnék)  

 

Kb. ennyi amit most érdemes elmondani. Egyenlőre!

Minden esetre köszönöm a türelmedet!

 

Előzmény: joevagyok68 (52912)