jazminel Creative Commons License 2011.04.29 0 0 1762

Sziasztok, szia Lexa63!

 

A biol. terápia nem kizáró ok a tüdőfibrózis esetében sem. Sőt, ez az egyetlen terápia, ami blokkolja, vagy lassítja , nekem a pulmonológus így magyarázta el, mikor nálam kiderült, hogy a RA következtében kialakult. A Trexant viszont abba kellett hagynom , mivel növeli a kockázatot.

Terápiát valamelyik hozzád közeli terápiás központban kaphatod a kezelőorvosod javaslatára.

Jelenleg én is a Mabtherát kapom.  Szorgalmazd kicsit a kezelőorvosodnál, mert igaz, hogy fordulhatnak elő  mellékhatások, de az örökös gyulladás is nagyon megterheli a szervezetet.

Nekem mióta ezt kapom, csak nagyon ritkán és a múlthoz képest csak elenyésző fájdalmaim vannak.

 

Lányok képzeljétek, hogy ott ahová én járok az újabb  protokoll szerint elég a 3. havonta készített labor!

( csak jól tudja az én háziorvosom DDDDDDDDDDDDDDD )

 

Kedves Viharos Szél, lehet már nem is vagy egyedül a Sjögrennel. Tőlem is levették a vért rá, ahogy kontrollon voltam, sajnos a tünetek alapján valószínűsíthető, hogy beszereztem egy újabb autoimmunt!

Júniusban megyek terápiára, addigra kiderül.

Neked milyen tüneteid voltak, s hogyan diagnosztizálták, mi alapján? Elég az immunlabor vagy más vizsgálatok is vannak?

Nagyon szép hétvégét és mosolygós, fájdalom mnetes napokat kívánok nektek!

 

Előzmény: Lexa63 (1761)