Kupaktanács Creative Commons License 2011.04.25 0 0 41

Sziasztok,

elég érdekesnek találom a topikot, de mivel még kezdő vagyok a témában így több kérdésem is felmerült.

 

  • - A tv-n csak applikációk segítségével tudok internetezni, azaz nem úgy működik mint egy számítógép igaz?
  • - Melyik a jobb, ha a falban elhelyezett kábelekkel kapcsolom össze a tv-t a számítógéppel, vagy pedig elég a wifis kapcsolat is, mert valahol lejjebb olvastam esetleg a HD filmeknél ez annyira nem nyerő.
  • - felírat kezelésekben mennyire jók ezek a tv-k?
  • - az átlag led tv ha jól látom 100 Hz-en frissíti a képernyőt, ennél igazából nagyobb frissítés nem kell ugye?
  • - milyen csatlakozok legyenek egy tv, ami nagyon fontos és hol helyezkedjenek el, az oldalán vagy a hátlapon, mert vannak típusok amiknek az oldalán is van 1-1 csatlakozó, és ez nekem ha gyorsan akarok csatlakoztatni egy eszközt, jobbnak tűnik mintha minden csatlakoz hátul lenne. Esetleg érdemes a csatlakozókat egy hosszabbító kábellel kihozni a tv hátlapjától a könnyebb elérhetőség miatt. Így esetleg a csatlakozó sem megy annyira könnyedén tönkre, bár gondolom agyon nem használja az ember, de azért a számítógépem usb-je sem szereti annyira a ki-be tologatást érdekes mód, úgy 4 év után.

 

Még biztos lenne kérdésem, majd felteszem ha nem zavarok senkit ezzel a sok kérdezgetéssel.

 

  • U.i.: szerintetek egy galaxy tab p1000 csatlakoztatható simán egy dokkoló segítségével a tv-hez, vagy esetleg wifin keresztül is mehet a dolog?