Törölt nick Creative Commons License 2011.04.25 0 0 4172

Alakul a történet.Tegnap átraktam a tányért egy másik helyre így sikerült beállítanom 80-90% körüli értékre.

Ha jól értem a UPC-s csatornakiosztást akkor nekem a Direct+ csomagot nem kell lemondanom csak az HD és a HBO-t kell élesítetni?

Nekem a Vu+ duo tudása bőven elég lenne.Ez tud olyat,hogy x csatorna műsorát veszem fel miközben egy másikat nézek?Ez tudja "alapból"?Vagy kell hozzá még valami kütyü?pl dupla lnb fej?

Nem akarom tovább rabolni az idődet és köszönöm az eddigi segítséget.Akkor mielőtt megrendelem utolsó kérdésként.

-vu duo+ ebbe a régi cryptoworks kártya.Ezt aktiválni.Utána hívni az ügyfélszolgálatot,hogy élesítsék a HD és a HBO csomagot?A "gyári" 8111box valóban nem tudja a Full HD-s felbontást?

-ebben a felállásban(Direct+ ehhez a HD-s csatornák) is full HD-s jel kerül HDMI-vel a TV-re?mivel HD boxom lesz?

-a 3D-s vonatkoz érdemes várni a Vu+ Ultimora?Vagy ez a műsorszórás még nagyon távoli jövő a UPC kínálatában?Ha most veszek valamilyen boxot azt nem szeretném  1-2 év múlva a 3D miatt cserélni csak ezért kérdezem az vu+ ultimo-t.

Igazán kellemes meglepetés,hogy még vannak ilyen türelmes és segítőkész emberek!

További Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Üdv

Zsolt

Előzmény: *upc*** (4171)