Törölt nick Creative Commons License 2011.04.24 0 0 4170

Lehet,hogy beleolvadt a sok kérdésem közé,de én a angol freesat HD-t és a UPC direct+ is Agliában Londonban nézem.

A Thorra én állítottam át műszerek nélkül lehet,hogy a beállítás nem volt elég precíz és ezért másztak el a csatornák.Vagy a fej esetleg a beltérivel van valami?Vagy az,hogy kilombosodtak a fák?Sajnos eléggé bahatárolt a mozgásterem a felszerelést illetően.

Az átállás óta kb 6-8hónapja semmi gondom nem volt vele.Ezen a héten makacsolta meg magát és azóta bírkózom vele,mint román a medvével...

Ha lenne itt a környéken (London) egy jó magyar szaki annak örülnék.Ha az új tányérral sem javul a helyzet akkor akkor keresnem kell egy szerelőt.

hdd nem létkérdés mert van egy Pana HDD 160GB,de ha opcióként benne lenne az új beltériben az nem lenne hátrány.

A Dreambox DM800 HD és a Vu+ duo barátkozna jobban össze a UPC superpack csomaggal?

Azt is olvastam,hogy az sem mindegy,hogy melyik beltéri melyik szolgáltatóhoz van párosítva.pl:X beltéri érzékenyebb Y szolgáltató csatornakiosztására vagy frekvenciasávjára ha jól emlékszem.Míg ugyan ez a probléma egy mások szolgáltatóval vagy beltérivel nem jelentkezik???Nem egyszerű történet.Ez igaz?Vagy ez azért túlzás?

 

-tehát ha teszek fel egy nagyobb tényért.

-a fej és a kártya marad.

-új beltéri.ebbe a régi cryptoworks kárya.az,hogy milyen kártya van a beltériben az mit befolyásol?a régivel is ugyan úgy mennek a HD-s csatornák?ez nem befolyásolja a képetminőséget?vagy ez a kártya csak arra kell,hogy a szolgáltató lássa,hogy a felhasználó milyen csomagot használ?

-utána hívom a UPC-t,hogy élesítse az  superpack csomagot

-Ennek így működnie kell?

Előzmény: *upc*** (4168)