Törölt nick Creative Commons License 2011.04.23 0 0 4165

Hello!

 

Köszönöm a gyors választ.London(Bromley).Akkor egy 88cm-es Triax tányérral rendben lennék?Ehhez jó a UPC-s fej?A régi kb5éves fej alkalmas a HD-s csatornák megfelelő vételére?Vagy fejet is kell cserélnem?Az hogy milyen fej van fent az mennyire befolyásolja a képminőséget?

 

http://cgi.ebay.co.uk/TRIAX-TD88-88cm-POLE-MOUNT-DISH-WALL-MOUNT-/400194176905?pt=UK_ConEle_SatCableFreeview_RL&hash=item5d2d6e8789

 

Vagy inkább egy 110cm tükör és be vagyok biztosítva?

Egyedül műszerek nélkül sikerült belőnöm a Thorra.Április közepéig el is voltam a 60cm-es tányérral.Nem akadt és nem volt vele különösebb probléma,de kb 1hete gyakorlatilag csak néhény csatornát tudok nézni.M1,TV2,RTL Klub,Sport1,2,Klub stb ezek nézhetetlenek.Valamitől ennyire elvesztette a fonalat?

Ugyan erről a helyről az angol Humax freesatHD kis tányérral vígan hozza a  HD adásokat penge élesen,soha nem akad.

Azt nem mondom,hogy mindent értettem abból amit írtál.Ezek a rövidításek nekem kínaiul vannak lövésem sincs,hogy mit jelentenek.(vo+duo?duo-fej?))

Ha jól értettem ezt a beltéri kérdést akkor amit nem a UPC ad azokat meg kell piszkálni frissíteni stb,hogy együtt tudjanak működni?Akkor az lenne a legegyszerűbb ha otthon kérnék 2db mediaboxot?Ezt a beltéri cserét egy haza látogatás alkalmával le lehetne zongorázni?

Vagy lányegesen leegyszerűsíteném a történetet ha itt vennék egy Humax vagy Dreambox DM 500 HD-t?

Ezekbe jó a régi(kb 5éves cryptoworks kártya?)

Ha csomag és beltéri váltás van akkor a régi beltérit és káryát vissza kell adnom?

 

Superpack-ra történő átállásnál te mit javasolnál?tányér,fej,beltéri cseréjét illetően?

Elnázést a sok kérdésért és köszönöm a türelmet.

Zsolt

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: *upc*** (4164)