Törölt nick Creative Commons License 2011.04.22 0 0 8217

Szia!

 

Igen Dr L. L. betege voltam 2009 februárjába műtött először  L4- L5 porckorongsérvvel és gerinccsatorna szűkülettel. 1 évig rehab, de nem használt nem bírtam terhelni a gerincem aztán 2010 februárjában ismét megműtött L4- L5- SI gerinccsatorna szűkülettel nem vasalta be a gerincem, tünetem ugyanaz maradt. Akkor már nagyon furán viselkedett nem volt olyan kedves, ezért elmentem több orvoshoz, volt aki azt mondta fájdalom szindróma, fájdalom ambulancia ez nem az szerinte instabil. 4 orvos kimondta, hogy instabil de vissza küldtek Dr. L. L. hoz Elküldött Telkibe röntgenre, mikor kész lett az eredmény felhívott, hogy álljak le mindennel, mert instabil operálni kell. 1 hét múlva ismét felhívott ez nem instabil nem kell operálni az a vicc az egészbe, hogy ezt a 2 ellentmondásos telefon beszélgetést felvettem. Utána személyes találkozó műteni kell, csak nekem már nem volt erre pénzem meg, hogy őszinte legyek megingott felé a bizalmam. Olyan kedvesen megnyugtatott, hogy mehetek bárhová senki nem fog hozzám nyúlni, rajta kívűl, hát ez sajnos be is bizonyosodott. Most jelenleg Manuálterápiára járok és tornázom utána szalagerősítésem lesz. Majd meglátjuk, hogy mi lesz tele vagyok hegesedéssel az ideg be van szorulva a heg alá, meg az L4- hez képest az L5 előre van csúszva 4 mm- el. SI vízszintesen áll nem lefelé. Ráadásul az izomzatom teljesen le van épülve. Az a baj, hogy elkezdem a gyógytornát és nem jobb lesz, hanem begyullad az ideg.

 

Írtam a Telki kórháznak, hogy vizsgálják ki az ügyemet, mert fekvő beteg vagyok, de azon kívűl nem történt semmi, hogy kaptam egy elutasító választ, hogy én ezt aláírtam. Meg a költségekkel is tisztába voltam. Kifizettem 800 000 ft ot a nagy semmiért. 

 

Előzmény: brummadra (8216)