vik8203 Creative Commons License 2011.04.19 0 0 788

Sziasztok!

 

A kisfiamnak fizymaszűkülete volt, valamint letapadt a bőr, annak ellenére, hogy gondosan húzogattuk. Az orvos mindenképpen műteni akarta, így be is jelentkeztünk  a körülmetéslős műtétre. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a korházban majdnem mindegyik kisfiúnak hasonló problémái voltak. Valami azonban mégsem hagyott nyugodni, és elkeztem nézelődni az interneten, ahol találtam bizonyos krémeket, ám az egyik vagy ösztrogén tartalmú, vagy pedig szeroidos volt.  Egyik visszarettentőbb volt, mint a másik. A  hormontartalmú krémmel kapcsolatban elgondolkodtam. Mivel ebben a témában valamelyset otthon vagyok, és egy kizárólag ezen hormonokra specializálódott dokival is kapcsolatban állok, így találtam egy krémet, ami szimpatikusnak bizonyult (mert azt a hormont tartalmazza, amit az anyai szervezet óriási mennyiségben termel, mikor az embrió fejlődik ), és lemondtam a műtétet. Úgy voltam vele lesz ami lesz...csak ne kelljen a 10 hónapos picikémet vagdosni! Magam sem hittem volna, hogy ilyen szinten fog működni! Két hét után elkezdett elválnia  bőr, és MEGOLDÓDOTT a probléma! Le se tudom írni mennyire örülök ennek, azt hiszem ezt csak a hozzám hasonló anyukák tudják átérezni.

Szívesen segítek, vagy megosztom a  részleteket azokkal, akiket ez érint, és érdekelhet, bátran írjatok! csasziviki01@freemail.hu

 

További szép napot mindenkinek!

 

Üdv: Viki