.ETNA. Creative Commons License 2011.04.11 0 0 1713

Szia!

Nem tudom, hogy meg kell-e szakítani, de nálam ugye ez szóba sem jöhet, miután a protokoll szerint a Remicade csak a Trexannal együtt kapható, ergo, szedem a Trexant, eredetileg 4 szemmel kezdtem, ma már csak 2 szemet szedek (de persze ezt nem reklámozzuk). A reumafaktor értékem max. félévente nézetem (akkor nézik, amikor akarom, hiszen havonta megyek vérvételre, így ha az általános vérképen kívül mást is szeretnék megnézetni - anti CCP, cukor, koleszterin, reuma faktor stb. - akkor csak szólok, hogy szeretném tudni mi a helyzet és a nővér bejelöli a laborpapíron azt is), legutóbb 360... valamennyi volt. Az anti-CCP szintén ilyesmi értéket mutatott, szóval a háttérben azért "erőlködne" az immunrendszerem, de szegény totál le van "butítva":-)) Azért "őt" is nagyon szeretem ám (babonából minden kórságot dícsérgetek), hiszen pl. a fiamnak mandulagyulija volt és én nem kaptam el, a férjem náthás volt és én bizony azt sem kaptam egy, pedig egy légtérben ennek ugye gyakorlatilag 99 % az esélye.

 

Nagyon sok kutatás folyik a biológiai terápiák terén, szóval nem árt résen lenni, mert a neten sokszor hamarabb jutsz infóhoz, mint a dokitól:-)

Előzmény: viharos szél (1695)