Blöky2 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 468

Hát én bűvölgetem néha, de nem vagyok elragadtatva tőle.

Ui. beszerzésével az eredeti szándékom vele vasúthálózat szimulálás volt, de a primitív jelzőrendszere miatt tényleg csak terepasztalnak jó.

Nekem is az 5.0 van meg, de még az "echte deutsch". A magyart nem mertem megrendelni, mert:

  • Mikor 4.0-ról upgradeltem, a 4.0-t szépen eltűntette a gépről, azaz nem lehet újabbat a régebbi mellé telepíteni.
  • Még a magyar verzió megjelenése előtt beszereztem hozzá 2 "plugint", az egyik lehetővé teszi pl. szerelvények automatikus szétcsatolását. Ugyanakkor a honlapon írták, hogy pl. az angol és francia verzióval nem kompatibilisek a pluginok, ezért feltehetően a magyarral sem. Vagyis ha telepíteném a magyart, akkor elvesznének.
  • Elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a pluginok funkciói a magyar változatban már alapból benne vannak (minthogy annál korábbi fejlesztések), de hogy így van-e, arra a kérdésre még többszöri e-mail-váltás után se kaptam választ.

Úgyhogy nekem ez zsákbamacska, legfeljebb a sok MÁV-os jármű miatt érné meg a németet lecserélni vele.

Meg a magyar nyelvű súgó miatt - a német pdf-ben ugyanis sok mindent nem értek.

Apropó, kérhetlek olyanra, hogy a magyar nyelvű manual.pdf-et e-mailben elküldjed?

 

Előzmény: Prof63 (467)