Lord Vader Creative Commons License 2011.04.04 0 0 3980

Sziasztok,

 

Nagyjából végigolvastam a topicot. Rólam amit érdemes tudni talán, hogy régen (10-12 éve kb.) leginkább az AutoHiFi nameg a PSA topicokban fordultam elő. Eddigi idevágó felhozatal: 1 db dízel AX, 2-2 db (dízel is meg benzin is) BX, 1 db dízel CX és 1 db benzines ZX.

Alig egy hónapja visszatértünk ebbe a világba, vettünk egy '01.12. 2.0i C5-öt. Nagyon elégedettek vagyunk eddig, apróságok vannak csak vele, az itt felsorolt típusbajok közül szerintem egy sincs jelen (van helyette más :) ).

 

Keresnék hozzá konkrétan (értelmes áron) egy anyósoldali ablakemelő kapcsolót (vagy legalább a piktogramot tartalmazó fedőlapot), egy hibátlan manuális váltó gombot, illetve egy szintén hibátlan kormánykereket.

 

Érdekelne továbbá tapasztalat, ha van az alábbiakkal kapcsolatosan:

-tolatóradar néha megy, néha nem (ha megy, akkor tökéletes, ha nem, akkor viszont egyáltalán semmit nem csinál)

-70 km/h körül 5. sebességben épphogy hozzáérve a gázpedálhoz határozott rángatózásba kezd a motor (semmilyen más fokozatban, fordulatszámnál vagy sebességnél nem teszi ezt)

-gyári xenon van az autóban, amit ha felkpcsolok, vagy felkapcsolódik, alig fog jelet a gyári rádió

 

Minden ötletet vagy tippet szívesen fogadok, köszi előre is!