MEGTORLÓ Creative Commons License 2011.03.25 0 0 724

Lehet, nem tudom. 

Én az urológusomtól hallottam, hogy 2-3 éves korig felesleges húzogatni. Nem kell addig aggódni, ha nem jön fel a bőr, ezt követően viszon érdemes lehet lassan, finoman tornáztatni, ha nagyon olyan a helyzet.  Azt is mondta, hogy az ő gyereke 3 éves és csak most kezdte el finoman. Mivel nem nekem mondta, hanem telefonban egy aggódó szülőnek, így nem volt pofám belekérdezni, hogy ezt kenőccsel, vagy anélkül teszi. 

Lényeg, hogy figyelni kell, hogy mi a helyzet és időben cselekedni. Azt, hogy mit arról megoszlanak a vélemények. Svédország egy másik kúltúra, ettől még foglalkozhatunk azzal, hogy hol mit csinálnak. Izraelben, meg 99,99%-ot körülmetélik. Szerintem ebben sem lesz soha egyetértés, mint a vallásban, művészetben és egyéb tudományban stb. Az a fontos, hogy az ember a meggyőződése szerint a legjobban cselekedjen és a saját, vagy gyermeke boldogsága akadálytalan legyen. Persze a dolgok nem mindig szeretnek úgy alakulni, ahogy szeretnénk, ezért kell ismerni az összes aspektust.

Az is lehet, hogy a svédeknek más a genetikájuk, mint a magyaroknak és ezért eltérő számban vannak problémáik.

Előzmény: bubbbba (723)