Exxon73 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 116

Tipetupa válasz | megnéz | könyvjelző 2011.03.14 15:31:01 © (10838)

Jewel, én nyitott vagyok és érdeklődő. Van ami egyszerűen nem fér bele a keretbe. Pl. a rasszizmus.

Kész.

És engedtessék meg, hogy akinek az már kiveri a biztosítékot, az eldönthesse, hogy más témában akar-e olyannal szóba állni, aki (nem is egyszer) így nyilvánult meg.

Ebből kiindulva pedig bármennyire is kedvellek és bármennyire is egyetértek veled legtöbbször, nem és nem értek egyet veled abban, hogy Tulp hozzáállását viszont nem fogadod el és nem érted, hogy exxonnál már tul.kép. teljesen lényegtelen, hogy mit ír, a lényeg, hogy ki írja.



Emilem változatlan és nekem hétvégi tali lenne megfelelő.

 

Kedves Tipetupa

 

nekem is nagyon leveri a biztositékot,ha valaki aki itt él 15-20éve,és a büdös életben nem dolgozott,nem dolgozott együtt "rasszista" alapon olyan nációkkal,ahol a munka a legutolsónak számit a rangsorban,az egyszerűen a saját világképét állitja be egyetlen igaz tévedhetetlennek.

mert ugye mik történtek?

 

-lengyelek bebaxva jártak be a húsüzembe,meló nuku

-lengyel a paletta körül polkát jár,meló nuku

-afrikai gyerek nézelődik meló helyett de azt a kibaxott tévét nem emelné meg

-drogos afrikai büdös kosztjának szagát kell szagolgatni

 

és még sorolhatnám,ezeket odaát leirtam.de én vagyok a rasszista.

érdekes hogy a fenti felsorolásban se holland,se német,se norvég se svéd nem szerepel.

 

csak mindig ugyanaz a kör.

 

szóval tulajdonképpen messzemenőleg elhatárolódok az általad képviselt vonaltól,ha nyitott szemmel járnál a világban láthatnád hogy majd minden országban megvannak ezek.lásd Franciaország...

 

de hát könnyebb a fejünket a homokba dugni.

 

üdv Attila