Törölt nick Creative Commons License 2011.03.03 0 0 7596

MR :-O nem szeretem, de muszály. Én is úgy tudom, hogy az arthrózist injekciózni szokták, de nem kaptam soha és az a baj, mikor megtornáztatnak, akkor utána tök jó, aztán mikor megpihen, na, akkor nagyon tud fájni.

 

Azt hittem a méltán híres csak nekem mondja ezt a pszichés dolgot. Oda mentem nagy magabiztosan és úgy belém beszélte ezt a pszichés dolgot, hogy mikor kijöttem tiszta depis lettem, hazáig sírtam a kocsiba, hogy be vagyok kattanva. Nem segített, hanem olyanokat mondott, hogyha addig nem is voltam depis utána az lettem, hát a magabiztosságom azt kapásból elvette. És a legszomorúbb amit mondott, hogy Ő úgy látja, hogy én nem is akarok meggyógyulni, ha tudná, hogy mit nem küzdöttem, hogy odáig el jussak amilyen állapotba oda mentem hozzá, gyógyszer mentes voltam, ültem az autóba a kezelése után meg már csak feküdni tudtam azóta szedem a gyógyszereket. És, akkor azt mondja szakmailag már nem érdekli, hát köszönöm szépen. El nem tudom képzelni, hogy mi történt ott, hogy ilyen állapotba kerültem és az akupunktúra után.

Előzmény: Malagurski75 (7593)