Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 7582

Nem mondod, hogy felajánlotta, hogy ingyen is csinálja? Hát ez is ritka én mikor mondtam a természet gyógyásznak, hogy nincs már pénzem, csak lesett rám bambán és annyit mondott, hogy pedig még sokat kell mennem, hogy teljesen meggyógyuljak. Mondjuk volt 1 beszólása amin meglepődtem. Férjemmel a házaséletünk ugyanúgy meg van mint régen. Igaz van, hogy bénázunk, hogy hogy lenne a legjobb, de mindig megoldjuk. Azt mondja a természetgyógyász mikor rám néz, hogy a maga szexuális élete romokban hever, rá néz a férjemre és meg kérdezi, hogy miért nem szeretkeznek? Szeretkezzenek minél többet, akkor a férjemmel egymásra néztünk és csak nevettünk. Na, akkor azt mondtam, hogy ez az egész 1 humbuk. Lehet, hogy rossz helyen voltam? :-) Semmit nem tudott megmondani rólam, csak annyit mondott, hogy a csakráim nem működnek, köveket rakott a hasamra és azt mondta, hogy van itt 1 kis redő a bőrömön, válaszoltam igen a császármetszésem helye. Én azt éreztem, hogy beszélgetünk és attól 1 kicsit jobb a hangulatom. Aztán lehet, hogy valakinek jó.

Előzmény: robertov72 (7580)