Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 7581

Hát abba én sem nagyon hiszek, hogy a sérv elmúlik, talán a fájdalom csökkentés, hát nem tudom. Az az igazság, hogy az embert lelkileg nagyon megviseli a derékfájdalom a mozgás korlátozottság. És ezzel az orvosok nem nagyon foglalkoznak, szét tárják a kezüket, hogy ez van és, akkor jön a kilátástalanság, hogy ilyen maradok és olyankor bizony erősödik a fájdalom is. Talán ebbe segített a természet gyógyász, mikor kijöttem olyan erősnek éreztem magam, dehát ez csak pszihés dolog legalábbis szerintem. Ez olyan mint mikor iszonyatosan fáj a fogad elmész fogorvoshoz már nem is fáj a fogad, volt, hogy ott is hagytam haza mentem és vissza kellett mennem, mert azt hittem meg veszek a fájdalomba. Érdekes az is mikor vizsgál a doki, akkor nem fáj nem zsibbad, ahogy kijövök a vizsgálatról már kezdi is. Igaz mikor megyek orvoshoz már tiszta ideg vagyok az adrenalin szintem az egekbe van. Azért örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt, mert lelkileg már iszonyatosan a padlón voltam, teljesen más olyan embereknek megírni a panaszom, akik ugyanúgy átélték ezt a fájdalmat vagy benne vannak, mert aki nem volt benne az nem is tudja elképzelni, hogy milyen ez.

 

A munkatársam mondta, hogy a fejembe rendet kell tenni és elmúlik a derékfájdalmam, mondtam is neki, hogy persze vissza húzódik a sérvem és már nem is fog fájni. Bírom mikor olyan ember ad tanácsot, akinek fi..ja nincs az egészről, mert nem volt benne.

 

Amúgy, hogy érzed magad? Elmúlt az az erős fájdalmad?

 

 

Előzmény: similis (7579)