Spirit1 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 651

Szia!

 

De szellemek nem csak azok lehetnek,akik meghaltak,én ilyet nem mondtam.

És az angyalok,azok Isten szellemei,ők nem is öltöttek soha testet. Azért hívják őket angyaloknak,mert tiszta szellemek.Bűn nélküliek.

Itt engem félreértettél,hiszen azt hitted,h csak halott ember lehet szellem,pedig nem.

Isten megidétése/megjelenése:

 

"Akkor felméne Mózes a hegyre; és felhõ borítá el a hegyet.

És az Úr dicsõsége szálla alá a Sinai hegyre, és felhõ borítá azt hat napon át; a hetedik napon pedig szólítá Mózest a felhõ közepébõl.

Az Úr dicsõségének jelensége pedig olyan vala az Izráel fiainak szeme elõtt, mint emésztõ tûz, a hegy tetején.

És beméne Mózes a felhõ közepébe, és felméne a hegyre, és negyven nap és negyven éjjel vala Mózes a hegyen."

 

Mózes II. könyvének 25-30ik fejezete végig arról szól,hogy milyennek kell lennie a sátornak ahhoz,hogy Isten ott meg tudjon jelenni,vagy Isten egy szelleme (angyala). Nem hiába voltak állat áldozatok,hiszen a vér az nagy energia forrás és a szellemeknek energia kell a megnyilvánuláshoz. Err valók pl a médiumok is.

 

Itt megintcsak Isten ljött:

 

"És lõn, mikor Mózes beméne a sátorba, hogy felhõ-oszlop szálla alá, és megálla a sátor ajtajában, és beszéle Mózessel

És látá az egész nép, hogy a felhõ-oszlop a sátornak ajtaján áll, és felkele az egész nép, és kiki meghajlék az õ sátorának ajtajában

Az Úr pedig beszéle Mózessel színrõl színre....

És monda Mózes az Úrnak...."

 

"Felkele azért Mózes és az õ szolgája Józsué, és felméne Mózes az Isten hegyére...."

 

Miért mehetetett mindig Józsué Mózessel? Mert Józsué médium volt és az ő energiája is kellett Isten,vagy a szellemek megjelenéséhez.

Előzmény: ösztöke (650)