Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7398

A derekamnál az L5 egyvonalba balra van 1 pont ami iszonyúan szurkál valamikor úgy érzem mintha be lenne ott akadva valami és az sugárzik a fenekemen végig a combomba, lágyékba. A forgom van, hogy annyira fáj, hogy fel akarok állni és összerogy a lábam. Ugrálni szokott az ideg a fenekemnél meg a combomnál, vádlimnál.(Legalábbis gondolom, hogy az ideg) Valamikor azt érzem, hogy az egész gerincem a lumbális szakasznál iszonyúan fáj, olyan érzés, ha be tudnék nyúlni ki tudnám húzni a gerincem, teljesen mindegy, hogy fekszek mindenhogy fáj. Jobb oldalt bírok feküdni, de mostmár az is egyre jobban sugárzik le, ha hason fekszek mint egy térd nadrág zsibog az egész fenekem a térdemig, ha megfordulok, akkor meg lezsibbad a bal lábam. Többször volt olyan, hogy egyáltalán nem bírtam megmozdulni, olyankor sokkos állapotban voltam, ordítottam a fájdalomba, olyankor ki kellett hívni az ügyeletet. Kaptam szurit amibe mostanában már szteroidot adnak, utána 1 hétig csak segítséggel tudok kimenni a wc- re. Ja szokott fájni a vádlim a talpam, de az nem állandó. Ha állok, olyan érzés mintha el akarna törni a derekam.

Előzmény: Malagurski75 (7395)