kissgh4 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 288

Sziasztok,

 

Most találtam ezt a fórumot, amint időm engedi végig fogom olvasni, remélem találok pár hasznos tanácsot. Jómagam 28 éves vok, és tizenéves korom óta küzdök fejfájással. Migrénem szerencsére ritkán van, olyankor jön a jól bevált sötét szoba. Az enyhébbel általában elvagyok. heti 4szer is szokott fájni, de már hozzáedződtem az évek során. általában erre kelek, (régen ez volt a durvább), mert ez a nehezen elmúlós. Volt már párnacsere, matrac csere, de a fájdalom maradt... Sokszor fájdul meg az időjárástól, és a stressztől, de néha még attól is, ha valamin túl sokat, meg erősen agyalok. Ergó nem szabad túlzottan igénybe venni a szürkeállományomat! :D

 

Mivel Ti is ugyanabban a kórban szenvedtek, biztos használtok Quarelint. A múlt héten szerettem volna beváltani a receptemet, mikor közölték velem a patikában, hogy készlethiány van ebből a termékből. Ellátogattam még pár patikába, és mindenhol ezt a választ kaptam. Az egyikben azt is mondták, hogy majd csak májusban lehet újra beszerezni. Én addig nem húzom ki!!!  :( nekem ez vált be eddig a legjobban, amikor durvábban fáj.

Ti nem tudtok olyan patikát, ahol esetleg van még pár doboz elfekvőben?????? Nagyon megköszönném a segítséget!! Pest érdekel elsősorban. Holnap végighívogatom a kerületi (IX) gyógyszitárakat, hátha még van valahol. :(:(

 

Hogy lehet, hogy egy ilyen gyógyszer csak úgy hónapokig nem kapható?? Eléggé kibuktam, mikor közölték velem a lesújtó hírt...

Előre is köszönöm a segítségeteket!!

 

Üdv,

Jucus