ALMIRA_ ELIZA Creative Commons License 2011.02.10 0 0 2440

 

 

Hello Istvan ! 

 

Kossz ! elgondolkoztatal ! ....nagyon szeretnem, ha tudnam " szabadon " vagyis ketrec nelkul tartani oket, de nem tudtam, hogy lessz a tojasal ? ....gondolkozom a karton dobozon, probalok beszerezni es ahogy megvetem a melegito lampat nekiuk, hogy ki tehesem, ki is probalom ! kossz az otletert ! 

( en szeretnem ha minden allat szabadon elne .....) 

 

Hat igen, nem jatek a ketrecek takaritasa, de sem banyasz munka ! azert amiert edesek, felvidamicsak eletunket, hasznos, egeseges tojast adnak ! es ez utan meg penzt is kereshetek, hat kell samitani munkara is ! nem igaz e ez ? en azt mondom, hogy boven megerdemlik a munkat, amit kernek tolunk ! 

 

Hogy mondtat a homokal ? mert , bocs ! nem ertetem ! milyen az a FOLYAMI homok ? en, mikkor probaltuk megtudni, melyek kakas es melyek tyuk ? kivancsisagbol, karton dobozban tetuk es kivancsi voltam , mit csinalnank a rendes homokban ? furodnek e mind a madarak ? hat NAGYON EDESEK voltak ! 1, 2 percet idegenkedtek tole ! de azutan, rebdestek ! furodtek boldogan a homokban, ep gondoltam, hogy neha meg teszem oket homok " furdoben " , jol szorakoztunk rajtuk ! 

a racsal IGAZAD van ! 2 mar elvesztetem miata ! beszorultak es a tobbiek letapostak !...a 3 ikat, sikerult idoben megszabaditnunk, valojaban, ha nem jo a ketrec tonkre teszi a kicsi labukat, mar va 2, 3 val volt bajom emiatt ! most is az egyiket kulon kellet tegyem, a laba miatt ! de mar gyogyulason van ! 

Gondolom, hogy csak a ketrec miatt lyukasak ki, nem esszik meg ! de eleg surun, nem gurul ki a tojas ! es ha a ketrec kozepen marad, normalis, hogy kilyukatjak , gondolom ...

Kossz hasznos tanacsaidat kedves Istvan 

 

udv 

Erzsebet