Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 79746

Hát amit a hsz-ed végén írsz az bizony nagyon szomorú és lesújtó igazság...

 

Viszont egyet tudnod kell ezekkel a 10-12-15 ezres fehér sárga vackokkal, szarabb bennük minden mint a 20-30 as bolti kiskínai verzióban, a berántó megy szét mint a málott cukor a főtengely meg még szarabb fos, ha kipróbálni szeretnéd kíváncsiságból akkor is csak az Auchan-os 20 ezres Starr-t lenne érdemes ezekbe bornzos hajtókarú és csapágyú a főtengely, és a berántó is normálisabb....  ilyen vatera/expresszes still :-))  változatot még kíváncsiságból se vegyél mert azt a 10-et sem érik meg.......

 

Gabeszhez a szervízbe rendszeresen viszik hogy elvándorolnak a csapon a főtengely sonkái, széthullik atomjaira stb. én az enyémről kis vésővel meg kalapáccsal szedtem le a kuplungot anno és bírta, (nem mászott semmi sehová) azt is meg a 6 erdei köb akácot stb, ezekkel az occsó vackokkal 20 kiló fát nem lehet többnyire normálisan felvágni, valakinek egy hét után könnyű ácsmunkán kihullottak mert szarrá tört az öntvény vagy kitudja milyen tűgörgős csapágy oszt bele a forgattyús házba. meg ilyenek...

a normál kínai legalább azt a nyamvadt barkács minőséget megüti és használható tudod élvezni is a fűrészelést vele nem csak a kín van vele....  az enyémen amit bütyülni kellett az annyi volt hogy az olajpumpa slagjának végit kicsit megsziloztam meg kapott normális lapot láncot, karbihangolás, azóta meg csak használom és semmi gond....na ez a diffi az occsóbb kínyai meg a 20-30-as jobb minőségű közt....sajnos átbaszos a buli látszatra ugyanúgy néznek ki kivűlről de belül van az ördög....... :-)))))))

 

Bár ezek a képek nem elegendők de talán felismerhető némi különbség... a bronzos a jobb, és nem a bronzossága miatt csak, de ez a legszembeötlőbb megkülönböztető a kettő közt, a bronzosnak jobbak a tűgörgős csapágyai és jobban van a csap meg a sonkák összekovácsolva...

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (79740)