strong_00 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 1343

valójában a beavatkozástól félek, a fogorvostól, hogy ell kell menni és valamit csinálni kell vele ami fáj stb. attól hogy elromlanak stb. hát ja, ezt nemrég még leírni sem tudtam volna, mert hát már ha a fog szót megláttam és látom, vagy meghallom egyből jelnek veszem. nagyon köszönöm támogatást és hogy meghallgattok és reagáltok rá, ja és pearl neked is elfelejtettem megköszönni a hozzászólásod. nem értem hogy ha tiszta az agyunk akkor utána hogy tud elemi erővel végigsöpörni a gondolat, hogy vmi rossz van vagy lesz. most voltam sétálni a kutyával vagy másfél órát, jó volt, csak hát megint leellenőriztem a fogaimat ( nyomogatás, elég erős e nem fáj e stb.) és hát az egyiknél (amit jelzem szétsikáltam már:S ezt a fogorvos is megmondta) megint belenyilallt, és azóta ég ott az innyem és érzem, na ezt azért írtam le, mert ilyenkor az jut az eszembe: végleg szar lett és beavatkozás kell, és azzal próbálom nyugtatni magam, hogy máskor is volt már ilyen, TALÁN most is elmúlik magától, meg minél jobban piszkálom annál szarabb lesz.