luciferi Creative Commons License 1999.01.27 0 0 64
Kedves Girlee!
Hát én is egy kicsit hosszú leszek. Elsős volt a fiam. Örültünk, mert szerette a Tanító nénit és szeretett tanulni. Mígnem egyszer délután mentem érte és az én tündéri szöszi fiam a zokogástól fuldokolva rohant elém. Elképzelni sem tudtam ,hogy mi történt. Hát állítólag a gyerekem belecsípett egy fiú osztálytársába. A kisfiú nagyanyja meg berohant és óra közben nekiesett az én gyerekemnek csípte ahol tudta és megfenyegette, hogy ha mégegyszer hozzáér az ő unokájához elviteti javítóintézetbe. A két tanítónéni meg végigasszisztálta a nagymama örjöngését időként megfeddve a fiamat, hogy nem szabad ám megcsípni a Zolikát. Szerencsétlen gyerekem meg annyira kikészült, hogy még évek múlva is éreztük a hatását.A történtek után felelősségre akartam vonni a tanítónénit hogy miért hagyta a nagymamát örjöngeni. Azt válaszolta, hogy a nagymama férje a Hungaroszervíz vezérigazgatója (92-ben történt az eset) és a kapcsolatai nagyon messze nyúlnak igy esetleg még neki lenne problémája belőle.Ezek után megkerestem az igazgatónőt aki gyakorlatilag ugyanerre hivatkozott és azt ajánlotta ha ez nekem nem felel meg tegyek feljelentést. Hát ezt nem tettem meg a saját fiam érdekében. Annyi pozitív kicsengése volt a dolognak, hogy az osztályban a szülők mellém álltak és végül a nagymama volt kénytelen a kisunokáját másik osztályba vinni mert igen nagy volt a népharag. Kiváncsi lennék a véleményedre. Te mint pedagógus hogy látod ?