d-heni Creative Commons License 2011.01.16 0 0 1080

Szia Ági ca!

Hát nem hangzik valami jól, amiket írtál! Én régi fórumozó vagyok, tavaly áprilisban volt csontkorrekciós Wilson-féle műtétem. Nagyon jól sikerült, mindkettőt egyszerre csináltattam, és tényleg nyíl egyenesek lettek! Nekem sosem kellett semmiféle sínt sem hordanom! A műtét előtt álmodni sem mretem volna, hogy ilyen szép lábakat kapok majd. És tökéletesn "működnek" is, rendszeresen edzek, futok, kondizok. Az edzőteremből 2 csajnak már időpntja van a dokimhoz műtétre... Nekem eddig sosem volt csonttörésem, és riogattak is, hogy majd meglátom, az időjárás változásra hogy fognak fájni a csontjaim... Nahát ilyet még egyik lábamban sem tapasztaltam. A lábadozás az hosszú volt, én 3,5 hónapig voltam táppénzen, 6 hónap után vették ki a csavarokat. A lábdagadás nálam is elég sokáig tartott, de a nagy meleg miatt is jobban dagadt nyáron. Ahogy begyógyultak a csavar kivétel utáni sebek, fokozatosan, de elég gyorsan visszaszoktattam magam a magas sarkúhoz. Elmondhatatlan jó érzés, hogy nem fájnak a lábaim a szűk magas sarkú cipőkben, csizmákban.

Kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

Heni

Előzmény: Ági_ca (1078)