sancibácsi Creative Commons License 2011.01.13 0 0 1855

Eddig azt hittem, hogy rosszindulatú ... vagy aki szívózik velünk.

Most lehullt a lepel: csak egy nagyszájú, hőbörgő vagy, szaktudásod=>2 alá.

1.

A biotűzteret/szekunder levegő bevezetést nem Csernov találta ki, ő csak tanúlta Kuztnyecov-tól. De nem csak Kuznyecov, hanem Heiiki is készített örvény tűzteret, csak más módon.

Egyébként Csernov készít hagyományos tűzteret is, és hagyonányos-t is. Ez alapján nem nevezhetjük el a bio tűzteret Csernov-félének.

Legfeljebb az aki internet-ről, fotókról próbál 'koppintani'. Fogalmad sincs a tömegkályha építés alapvető szakmai fogásairól, csak a fotók alapján kesze-kusza gondolataid kéred számon hozzáértőkön.

2.

SÜTŐ.

Nem, ez nem nehéz feladat, csak annak, aki nem tudja hogyan kell csinálni.

Van fehér sütő, és fekete sütő. Melyik is???

3.

Dán rendszerű kontra... NINCS!!!

Van harang rendszerű, és van kontra-flow rendszerű.

A Skandinávok (dánok-finnek) egyaránt a kontra-flow rendszerre építik. CSERNOV PEDIG NEM!!! Ő HARANG RENDSZERRE épít!!!

4.

"A fűthető miért nem értelmezhető? /azt tudom, hogy te miért nem tudod/

Ha begyújtok a kályhába akkor fűtött, ha meg nyár van, akkor nem fűtött."

Ez komolyan vicc!Az előzőeket talán megmagyarázhatod, de ezt???

Akkor a kályha is fűtött, (télen); meg nem fűtött nyáron. DE! Fűtetlen télen is, ha a  tulaj-nak nincs fája, és nem fűt be:-))

Ez teljesen hülyeség!

Amíg a tömekályhára egyszer azt írod, hogy KICSI, és nagy lakást, tagolt teret nem fűt be;  másrészt (1827) azt hogy túlméretes egy kis helyiségbe.Szóval addig, csak azt gondoltam, hogy TE is egy 'business'-t féltő ...-vagy. De az ilyen szakmai analfabétizmussal csak magadról álítasz ki bizonyítványt. Ebből derül ki, hogy nem is értesz hozzá.

Szóval lejárattad magad.

Én a magam részéről befejeztem veled, mert sarat dobálni nem fogok, Veled meg korrekt szakmai vitát nem lehet:-((

 

Előzmény: Törölt nick (1850)