Juliette65 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1074

Sziasztok,Ági ca,Robbiegirl és szilvamagw!Nem sok jót ígérnek a soraitok.Nekem Austin féle műtétem volt,tegnap vették le a gipszet.Estére jól bedagadt a lábujjak töve és a kihuzott drót helye is nagyon vérzett.A műtét után nem nagyon fájt,csak az első két nap,nem is szedtem gyógyszert.Pedig nem birom a fájdalmat.Szilvamagw,anyukád lábának dagadása biztosan alább fog hagyni,csak türelem(mondom én,aki tiz percig nem tudok egy helyben ülni,de tényleg nincs már megoldás erre)!Nekem irtó nehéz elviselni a várakozást,pláne az előzetes beszélgetések alkalmával 4-6hét gyógyulási időt ígértek,ami kitolódott rendesen.Fogalmam sincs mikor fogok melózni.Ágica,nekem sem fog egyhamar cipő jönni a lábamra,pedig messze nem olyan dagadt mint pl.a műtét utáni napokon.Most is a kezelőcipő van rajtam.Robbiegirl,én nov.26-ra voltam bekérve a belgyógyászi vizsgálatra meg az aneszteshez.Mivel átrendeződtek addigra a műtéti kiírások,ezen eredmények megléte után alig 1órával már a műtőben voltam.Tehát rutin vizsgálatok,semmi okod félni:kikérdeznek eddigi műtétekről,betegségekről,ekg-t csinálnak,és az altató orvos elmondja,mi lesz.Remélem,tudtam pár dologban segiteni.Csak fel a fejjel!

 Akik túl vannak rajta,milyen tornagyakorlattal hozták formába a lábfej és boka izmait?Nekem teljesen elmacskásodtak az elmúlt 7hétben.Tegnap próbáltam bokakörzést végezni,amitől az összes csillagképet láthattam a szoba plafonján.Ma már picit,de tényleg csak picit megy jobban a séta.Türelemre leszek kárhoztatva megint?!Aki olyan munkát végzett,ahol a lábmunka fontosabb (pl.targoncás és a pedálok kezelése a lényeg)tud valamit mondani,mikor lesz kellően érzékeny ezekre a lába?Kérlek,írjatok!