androbest Creative Commons License 2011.01.11 0 0 3864

Jó ötlet!

Igazából kezdjük a méréssel,ugyanis sokan nincsenen tisztában hogyan is kell,kellene

mérni!!!Finoman állítsd a péniszedet párhuzamosra a talajjal. Nyomd a vonalzót a szeméremcsontodnak (közvetlenül a pénisz töve felett van) és olvasd le a péniszed csúcsánál a számot. Könnyebb lehet állva, zárt térdekkel, a pénisz feje mögött kétoldalt fogva. Mozgasd a medencédet és változtasd a péniszed szögét, hogy lásd a variálástól, hogyan változik a mérés eredménye. Miután kitaláltad hogyan kaphatod mindig a helyes eredményt, könnyűnek fogod találni a mérést.A legtöbb vonalzó elején vanegy 0.5cm rés!:)azt levonjuk persze!Én speciál 14.5 15cmről kezdtem.2008 elején vettem egy andro penis-t a netről és elkezdtem használni kb egy hónap után,meguntam stb szar nem ér semmit,pedig már akkor majdnem 0.5cm-t "nőtt"volt még pár ilyen alkalmam:)!Egy ideig a szekrényben volt mert szartam az egészre,de erőt vettem magamon tavaly év elején és a leírtak szerint megcsináltam azt a kibszott 6 hónapot,vitamin kaja stb ahogy kell,és igen tényleg használt!!!Még használgattam picit stb (mondvák kissebb csak nem lehet)címszóval17.5cm lett a növekedés eredménye ami szerintem nem rossz,azért mégis csak fél év!!!

Aztán kb 2 hónapja használom újra mert a jelq nagyon felkeltette a figyelmem,és együtt alkalmazom a kettőt(persze a lelkesedés hanyatlása megkörnyékez minden héten de azért csinálom,csinálgatom)Így viszont már 18.2cm, a vastagság pedig15.2 amit a pénisz közepénél kell mérni!A jelq-ról csak jót tudok mondani meg az andro-ról is de azt aláírom h a viselése kurva kényelmetlen tudott ám lenni!!Szerintem azért is adják el őket szép számmal!!!Hát a cél??A csajom már nem érti hova akarom növelni(merthogy gyúrós voltam és néha a mai napig edzek)és ez által volt bennem mindig egy kissebbségi komplexus!Pl ha a 34-es karom eléri a 40-est akkor majd abbahagyom stb persze44-nél is kicsinek láttam:))na de mind1Visszatérve:Ezt a két módszert alkalmaztam másról nincs tapasztalatom,mondjuk ezeket a vizes pumpákat már a myvip-en is reklámozzák úúúúú

áááá ííígy nől meg 15 perc alatt 2 centit meg krva anyja!Persze hogyne max kitartással nől meg a pénisz meg idővel SAJNOS ez a helyzet skacok.Persze gondolom ahány pénisz annyi féle ,nincs két egyforma,lehet vkinek előbb míg másnak később használ egy adott módszer legyen bármilyen módszere vagy szerkezete hozzá!!Én azt javasolnám mindenkinek h tűzzetek ki kis célokat mondjuk csak max fél centit!Naplót nem vezettem bár lehet h segíthet!Ami engem illet tuti nem adom el az andromat meg jejq-zok ha úgy van kedvem,de alapjában véve már elégedett vagyok.HIGGYÉTEK EL,HOGY A KITARTÁS A KULCS!!

Remélem segítettem valamit nektek,jó ötlet volt a Lóritól h pörögjön a fórum.

KITARTÁS!!!!!!!!!