Helsinga Creative Commons License 2011.01.10 0 0 7631

Sziasztok! Porszívó vásárlás elött állok. Ezt hozta a Jézuska, vagyis én döhthetem el (dörzsölöm a kezem vidáman) milyent, mennyiért. Végig olvastam a topikot, de mégis tanácstalan vagyok. Pár napja böngészem a netet a szóbajöhető alany megtalálása miatt, és ott akadtam rá a "nagy porszívó tesztre". Érdekes, hogy ott az Elektrolux csak a 4. lett. Tudom, hogy ez a  topikmárka és nagy sláger. Lehet ennek a tesztnek hinni?

Első a Miele, aztán két Philips, topikmárka és megint Miele.

Számomra Miele már nagyon felsőkategóriás, így a Philips házatáján néztem körül, két befútó van: az FC9170 és az FC 9174 amihez jár turbokefe.

Akkor a kérdés: kell nekem ilyen böhöm erős gép, ha nincs macska, kutya ( az udvarban ).

A gyerekek és a férjem középszerűen allergiásak, vagyis inkább szezonálisan. Pechemre ( na jó nem ) én immunis vagyok mindenre, ráadásul a ház kétszintes. Por sajna van dögivel  az utcáról, ezért aztán a takarítás mindig engem talál meg. Elfogyasztottam már LG-t, Sansungot, Siemens-t, Hitachi-t, valahogy nem jöttek be. A harmadik takarításnál már nem is szívtak, órákik tartott mire végigértem a házon.

Ahogy láttam, nem sok Philips gazda van, de azért tudtok segíteni? Már csak azért is, mert

az életben nem lesz a férjem még egyszer ilyen gáláns! Erős kell, masszív, és bírja a gyűrődést a napi használattal.