Kopi Zoli Creative Commons License 2011.01.09 0 0 22088

Részemről is élmény volt a köbön, köszi a társaságot!

Az elején kicsit paráztam a zéró helyismeret miatt, egyszer-kétszer csúnyán el is tájoltam magam, de összességében a kitaposott nyomok miatt nem volt para, főleg hogy Tapír elég jól navigált. Nem sok hibát vétettünk, talán Tapír egy kicsit túlságosan nyomta még a Kis-Kopasz felé is, amikor Olipapáékkal találkoztunk hoztunk egy rossz döntést a és ügye a Nagyszénás eléréséhez nem kellett volna lejönni a temető széléig, de sebaj, így meg lett az 1200 fölötti szint :) A többi csodás volt, az átlagos 135-ös pulzusom mutatja hogy nem csaptam magam szét, mindenféle holtpont nélkül mentem végig, volt időm gyönyörködni a csillagos égben, megcsodálni az Erzsébet kilátót, és a Nagy-Szénásról körbetekinteni valami csoda volt. Közben jókat dumáltunk, bár Lárzen gyorsan leszakadt, Macsa többszőr felbukkant szerencsénkre. Nekem az is élmény volt, hogy a hegyoldalakon össze-vissza mozogtak a fények, mindenki a saját elképzelése szerint ment, néha eldübörgött velünk szemben egy-egy gyorslábú-fejlámpavonat. A célban Csanyával megvitattuk, hogy milyen kafa kis szadizós versenyt lehetne ebből csinálni (csak kár hogy a tájfutók lealáznának minket) időre, a ponton tudod meg melyik hegyet kell legközelebb érintened stb.

A 800 Ft.-os nevezési díj busásan megérte, ellátás, célban tusolási lehetőség, végig jófej pontőrök. Kár lett volna kihagyni. Jövőre egy kicsit készülök tájékozódásilag is és úgy még jobb lesz.

Előzmény: tapirka1014 (22086)