Törölt nick Creative Commons License 2011.01.08 0 0 1207

Én is elolvastam a blogodat ami teljesen reálisan tükrözi a valóságot.

Egy véletlen esemény során kerültem kapcsolatba a zepterrel. Páromnak egy szakorvosi rendelőintézetben volt kezelése. Ennek végeztével a rendelőből kijövet közben szólították meg egészségügyi felmérés céljából.

Igy kezdődött el az a folyamat, én is ,és a párom is belett ültetve a nyeremény átvételét megelőző termékbemutatóra.

Szerintem a jelzett ca.: 1 óra helyett kb. 4 óráig ültünk és hallgattuk a bla bla szöveget.

Az előadást tartó úr második mondata után (nem szeretnénk eladni) megvilágosodott előttünk az ennek a rendezvénynek a lényege, és mivel nagyon régen egy más kategóriáben már voltunk ilyen jellegű előadáson, nagyon kiváncsian vártuk, hogy mi fog ebből kijönni.

Szabályosan élveztük azokat a kritikán aluli utalásokat és módszereket próbálkozásokat amit az előadók illetve az ügynökök előadtak.

Igaz minket ott és akkor nem tudtak beszervezni a vásárlásba, de mivel elfogadtuk az 5 db ingyenes kezelés lehetőségét az ajándékot megkaptuk.

Ki is használtuk az ingyenes kezelést, de minden nap csökkent a kezelések időtartama, mivel valahogy nem akart összejönni az eladás és a  vásárlás  miattunk.

Az utólsó kezelés vége egy megváltás volt részükről, hogy többet már nem megyünk.

 

Előzmény: Törölt nick (1190)