Törölt nick Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1068

Szia!

Nem szedtem külön Calciumot, mert én a Fraxiparine hasszúrit használtam (40 db-ot), amiben van Calcium és ezt  úgy tudom, hogy  egyébként túl lehet adagolni. Doki sem mondta, hogy pluszba szedjek. Nagyon sokféle bütyöklevétel van és szerintem sokat is csinálnak. A Shede műtét a legegyszerűbb, mert ott nem törnek csontot és nem is fémeznek, viszont az izületi deformációt nem is szüntetik meg.  

Előnye, hogy sokkal hamarabb gyógyul. Hátránya hát...... ídővel visszanő? A bütyöknél lévő vágásom nekem is hasonló, mint Loostrinak, plusz a kalapácsujj műtét. A fémkapocs eltávolítása ambuláns műtétben történik nem a gipszmester húzza ki harapófogóval. Gondolom a férjed csak viccelt veled. Nem gondolom, hogy kellemes lesz. Volt egy beteg, amikor engem műtöttek fémkivételre. Rendesen le kellett vetkőznie a műtéti hátulgombolósba és kerekes székkel vitte le és hozta vissza a műtősfiú. Hamar megjárta a műtőt. Egy darabig ücsörgött és vidáman beszélgetett a párjával a kereskesbe. Gondolom várták, hogy kimenjen az érzéstelenítő hatása. Azután letolták a kocsihoz és mentek haza. Be volt kötve a lába és nem volt rajta cipő. Előtte beszélgettem vele. Mondta, hogy 6 hónapja volt a műtétje. Nem érzi a fémet a lábába és nincs is semmi gondja. Azt viszont sajnálom, hogy utána nem beszélgettünk és nem kérdeztem ki, de nem akartam zavarni. Írd majd meg, hogy mi történt a gipszlevétel után és mennyire vagy megelégedve. Amikor leveszik a gipszedet nem az a végleges állapot.

Előzmény: Juliette65 (1067)