-=Gerner=- Creative Commons License 2011.01.04 0 0 51

fepeti001

 

Nézd , még akár kvázi jól is ki keveredhetsz belőle ....   Azt neked kell tudni , hogy ki az , esetleg a környezetedben ,aki szintén venne ilyesmit . Ha mást nem hát idegennek  add el , még akkor is , ha buksz rajta egy keveset . Ha nem túl régi a ketye , akkor szerintem  még jól eladható a legolcsóbb NET-es új ár alatt 5-8 egységgel . A te dolgod , de inkább bukok ma 5-8e -t  , mint mondjuk 3-5 hónap múlva a vételár több mint  felét , és lehet hogy túl jó indulatú voltam ....  Ha viszont szerencséd van , akkor valóban lesz rövid időn belül egy új firmware , amely mindenre megoldás lesz. fene tudja ... - nekem az ilyemsi mindig olyan , mint a kutya vacsorája ....

 

A cimborádtól kapott anyagokat mindenképpen vedd át . Legalább is azokat , amiket később is szívesen megnéznél , vagy ha tényleg nem számít , akkor mindent !  Jól fog jönni még az később , amikor már sokminden seholsem fel lelhető. pölö:  van a patatanya című 2006-os animáció.  Seholsem lehet megtalálni a 1080p -s HDTV -ről rippelt változatot . A többség már törölte , vagy nem rakja fel senki egyetlen oldalra sem , akinek megvan ...

Előzmény: fepeti001 (50)