Juliette65 Creative Commons License 2011.01.03 0 0 1063

Szia!Hát igen rohan az idő és miden nap közelebb a tökéletesebb állapothoz.

 Már alig várom,h.csizmába vagy cipőbe bujhassak.Sajna,a gipsz miatt fogalmam sincs,milyen a lábam,néha érzem,hogy dagadt a sok járástól,de bizom benne,hogy valamibe bele fog férni.Most érzem csak,milyen nagy teher az egyoldalú terhelés,olyan mintha bütyök akarna lenni:piros és fájdigál azon a ponton.Remélem,nem kell semmi drasztikus beavatkozásra sort keriteni,nekem ez az egy műtét elég volt...Jövő hét közepére már elvileg gipszmentes leszek,röntgen is elő van írva akkorra.Ha nem felejtem el,megemlitem ezt a fájdalmat a dokinak,és véleményt fogok kérni a bal lábamról.A Te soraidból arra következtetek,hogy igencsak várod a második javító műtétet:tehát Neked rosszabb állapotban voltak a csontjaid.Sajnállak emiatt,de tuti megéri.Ez az egy vigasz van a "késelés" -től való félelemben,igaz?Tudod már,mikor veszik ki a fémkapcsokat Belőled?Nekem 8-as drót van bent,két irányban,egymásra merőlegesen (nem tudom ez mit jelent,szerintem a 8 az átmérője),és rá sem merek gondolni arra az alkalomra,mikor kiszedik.Irigylem,aki nem fél a fájdalomtól:én nagyon nem birom.

Majd írj!Szia

 

Előzmény: Törölt nick (1062)