kendu Creative Commons License 2011.01.01 0 0 50037

Nos, a radiátor abban a szobában pont olyan meleg, mint az összes többi. Szerintem ott van elbaszarintva  a dolog, hogy abban a szobában 48 köbméterre van egy 150 centis radiátor, a másik szobában meg 53 köbméterre van 240 centi radiátor ráadásul ez 2 darabból 2 leágazással. Ez utóbbi hiába van annak az ágnak a végén, így is jóval melegebb az a szoba.

Szerintem a legtöbb radiátor ugyanígy túl van lőve, mert a gyerekszobán kívül több olyan helység is van, amelyik qrva meleg, tehát a lakás hőmérséklete egyenlőtlen és a legrosszabb a helyzet pont a gyereknél.

 

1.) ugyanolyan hőmérséklető, mint az összes többi, csak nem elég szerintem abba a szobába.

2.) Ez megtörtént, az eredmény kiábrándító lett: a kazán tombolt, de nem a gyerekszoba melegedett, hanem a többi lett hűvösebb. Ígyhát valamelyest a hőmérséklet kiegyenlítődött, de milyen áron? Semmivel nem ment el kevesebb tüzelőanyag.

3.) nincsen. Fent van egy golyóscsap mindegyik radiátornál, oszt viszonlátás...

4.) Abszolút és köszönöm a segítséget!

5.) Pedig jó lenne! Legalább az anyagokban kiegyezni, meg a gyártóban. Mondjuk láttam alu radiátorokat más gyártótól jelentősen drágábbak, mint a dunaferr. Ez nem jó hír...

Előzmény: cucu (50029)