Ice82 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 7123

Azt hiszem sikerült kifejlesztenem egy új módszert direkt TÁ-ra. Ha van kedvetek próbáljátok ki, bár még nekem is csak egyszer(kb fél órája) sikerült.

Mostanában ahogy próbáltam direkt TÁ-t elérni megint azt vettem észre, hogy a hipangóg képek eltűnnek ahogy figyelni kezdem őket, úgyhogy gondoltam mással próbálkozom.

Eszembe jutott, hogy amikor az álom elkezd oszlani akkor forogni szoktunk. Akkor miért ne lehetne így TÁ-ba merülni?!

Szóval ma reggel kb fél/egy óra fenntlét után visszafeküdtem és eljutottam félálomba úgy, hogy tudatomnál voltam, majd elkezdtem a szemem gyorsan jobbra-balra mozgatni és azt képzeltem, hogy forgok. Pár másodperc mulva csíkokat láttam magam körül vízszintesen ahogy forogtam és fél perc sem telt bele már egy tó felett lebegve találtam magam. Először nagyon sötét volt csak rózsaszínes, narancsos fényeket láttam mint amikor lenyugszik a nap, de kezdett kivilágosodni. Aztán köszöntem az álomnak: -szia álom! -szia! :D ..és sajna vége is lett azt álomnak kb fél perc után.

Ez volt életem második direkt TÁ-ja .. :)