Robbiegirl Creative Commons License 2010.12.21 0 0 1056

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!22 éves vagyok és gyerekkorom óta van egy bütyök a jobb lábfejemen a nagy ujjam alatt,nem olyan nagy ahogy elnézem,vagyis azokéhez képest nem akikét láttam a neten hogy milyen csúnya volt a lábuk és milyen szép lett műtét után!Cipőt ígyis tudok hordani de kiszeretném műttetni  mert anyukám mondta hogy még fiatal vagyok hozzá és ciki nyáron papucsba és szeretném ha szépek lennének a lábaim!Ez nálam születési rendellenesség,de ortopédiailag van bajom,gerincferdülésem van és mindkét lábam boka süllyedéses-lúdtalpas!De szeretnék megszabadulni ettől a bütyöktől!Néztem a neten hogy csupán 4-6 órás beavatkozás megfigyeléssel együtt a bütyök nagyságától és súlyosságától függően és hogy még aznap haza lehet jönni vele,1 hét múlva meg varratszedés,gondolom utánna belesz kötve a lábam és tudok majd cipőt húzni mert ígyis tudok,és nem fájhat annyira ha az ember lábra tud utánna állni és el is tudja hagyni aznap a kórházat,de én inkább az érzéstelenítőtől félek nagyon,mert olvastam hogy gerinc közelbe adják a szurit és nagyon félek tőle mert állítólag nagyon fájdalmas és az egyik nagybátyám felesége ebbe nyomorodott le hogy szülésnél így adták be neki! :S:( De olvastam azt is hogy van helyi érzéstelenítő meg altatás is!Én jobb szeretném-e kettő közül valamelyiket,az altatás mondjuk jobb lenne mert legalább elaltatnának és mire fel kelnék már túl lennék az egészen,de végig ülni azt az 1-2 órát,kegyetlen lehet!Én majd most januárba tervezem hogy elmegyek ortopédushoz és ő majd megmondja mikor tudnak műteni de szeretnék minél előbb túl lenni rajta hogy nyárra szép legyen a lábam!Kérlek adjatok valami okos tanácsot mert nagyon félek de viszont szeretném is!Köszönöm!