Törölt nick Creative Commons License 2010.12.21 0 0 1055

Szia Heni!

Biztos emlékszel még, hogy még kora tavasszal foglalkoztam ennek a műtétnek a gondolatával, de előtte volt egy nyaki gerinc műtétem. Végül megtaláltam a régi és  lelkiismeretes, jó  ortopéd orvosomat és hát így jött ki a lépés. Két nap alatt a lábam óriási változáson ment keresztül. Napról-napra, óráról-órára gyógyul. Ma voltam 7 hétes. Tudtam venni egy jó, hosszú zippzáras csizmát, ami nem nyom sehol és hajlítás nélkül, könnyen bele tudok bújni. Végre  félre tehettem a kezelőcipőmet. A régi cipőimbe még nem megy bele a lábam a rüszt és a hajlítás miatt. Nekem nem csavar, hanem  2 kapocs van a lábamba. Kitapintani nagyjából én is ki tudom. 10 öltésem van, de szépen halványul. Viszonylag jó a hegesedésem. Ezt más műtétek után is tapasztaltam. Január vége felé ismét kontrollra megyek és gondolom, hogy  a dokim megmodnja, hogy mi lesz a következő lépés.

Örömmel olvastam, hogy te már teljesen jól vagy és szépek a lábaid. El is felejtheted már ezt a kis közjátékot. Minden jót kívánok neked és mindenkinek aki már túl van a műtéten, vagy aki még a műtét előtt áll. Jó érzés szép lábakkal élni!

Előzmény: d-heni (1053)