Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6821

Sziasztok! Fájdalom mentes hétvégét Mindenkinek! Barbi hogy vagy? Hétfőn váltják ki nekem a tapaszom,kábítószer,állítólag nagyon erős...kell mert már 300 mg contramal bennem van és semmi....Nektek bevallom az elöbb elbőgtem magam,csúcson volt a fájdalom..derekam,két lábam....fasza karácsony! Képzeljétek nyáron az egész család eldöntötte a népes baráti társaságal (26 ember) hogy ünnepekre elutazunk együtt.Senki nem gondolta hogy még így leszek...Most Mindenki itthon maradt miattam...olyan szar érzés...Mondtam nekik menjenek el...persze senki...Anyám sokat sír,készen van miattam.Apám optimista,naponta (másfél éve) csak biztat.A többi családtag és a barátok...minden nap van velem Valaki,beosszák egymás közt....Van aki bevásárol.Házhoz jön a körmös,fodrász.Cipelnek autóval kozmetikushoz,szoliba...MÁSFÉL ÉVE!!! Az egész marha jól esik,de már elegem van!....Biztosan megkellett élnem ezt a totál kiszolgáltatott állapotot...hát igen,más a Világ lentről,a szőnyegen feküdve átértékelődnek a dolgok....NAGYON!