Barba81 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 6769

Hát kitalálta a baromarcú,hogy gerinc gyulladásom van,így 4 hónap után mikor mindíg mondtam neki ,hogy fáj az egész hátam derekam,nyomásérzékeny,merev vagyok mint állat.Szóval szerinte amik az Mr vannak azok a gyulladástól vannak és felszívódik az antibiotikumtól,6 hét után kiderül,de a mandulámtól megkell szabadulnom mert az miatt lett az egész,műtét elött is bevolt gyulladva,hiába pofáztam el a neurológusnak is,annyit kérdezett és fáj még,mondom nem ezzel ennyi,én laikus nem is foglalkoztam vele,azért egy kenetet vetethetett volna mielött elkezd kezelni.Hát remélem a lehető legjobban jövök ki a dologból,de az már jó,hogy az antibiotikum megszünteti majd a hátfájdalmamat,az alsó részen ahol van a recidív kiboltosulás ott mondjuk az Mr kis hegesedést írt,de nem kontrasztos volt és nehéz így elkülöníteni a gyulladt szövettől.Szóval amint az antibiotikumot befejezem,írány a mandula műtét,és ha nem szünnek meg a panaszaim újból műtét,de legalább már tiszta környezetben,ahol nem lesz szövődmény.Remélhetőleg