katzpadre Creative Commons License 2010.12.13 0 0 53

Tudod mit?

Hagyjuk békén egymást! Ezt az én wikizésemet már úgyis elvitte a cica. Nem bántam meg, én mentem bele. Gondolom azért amikkel az időmet elvertem, azt Ti nem veritek el haszontalanul.  Ha valakinek hasznára válik, hát akkor nem dolgoztam hiába.

Ha kell javítni valamit, akkor szóljatok. Belátom, hogy néha indulatos voltam, és akkor nem kifejezetten az kis apácák szójárását, hanem  hortobágyszéli beszólásokat használtam.  (Ez is egy nyelvjárás !). A szócikkeimre egyébként formai basz...atásokon kívül tartalmi kifogás nem volt. Hát igen: Én értek a témához, Ti meg nem (Nem sértésnek szántam.) Attól viszont joggal (?) ment fel a pumpám, hogy a formai kifogásaitokat is minimum négy nappal később méltóztattatok közölni, miután a Wikitanács - vagy mi a halál - hosszú veszekedések után hozott valamilyen határozatot. Nem volt semmi! Ahogy most kicsuktatok, volt szerencsém blekontárkodni egy-egy ilyen jegyzőkönyvbe (Jobban le kéne védeni!). Mondjuk több mint humor, csak jóhiszeműség és jóindulat nincs bennük. Ennyi. 

Előzmény: telkontar (51)