copac Creative Commons License 2010.12.12 0 0 10126

Sziasztok.

Az én élményem nem koleszos,de azért megosztom veletek.22-23 éves lehettem,mikor összebalhéztam a barátnőmmel,hazamentem,és elkezdtem inni.Este volt már(kb.22-23óra)mikor kapcsolgattam a tv-t,és megláttam a jó öreg "haveromat" az XXL-t.Picit piássan,de fogtam magam,és könnyítettem magamon.Jó néhány perc mulva,ismét kemény volt a szerszámom.Kapcsolgattam a tv-t,és egyszer csak megláttam az egyik tv csatorna teletextjén,hogy van mindenféle cset oldal.Lépkedek a szobák közt,és nemtudom miért,megakadtam a meleg szobánál.Írtak mindefélét,hogy szopnának,dugnának,de persze kriksz-krakszokkal,mert ilyet nem lehet kiírni a képernyőre.Elkezdtem fantáziálni,hogy milyen lehet szopni,vagy szopatni,és csak azt vettem észre,hogy miközben fantáziálok,keményen áll a farkam.Fogtam magam,felírtam a cset oldalra,hogy kíváncsi fiatal srác,kiprobálná milyen szopni,szopatni esetleg dugni.Mivel egy ez olyan cset,hogy ha akarod,elküldöd a számodta,gyorsan jöttek az sms-ek.Az egyik szimpatikusnak tünt,azt írta magáról a srác,hogy neki is van felesége,de szivesen kipróbálná.Írtam neki hogy nekem is van barátnőm,de izgat a dolog.Megbeszéltük az időpontot,és eljött.Én már készűltem,a tv az XXL-en volt,krém bekészítve ha kell.Bejött a szobámba,kérdeztem iszik-e valamit?Nem kért semmit.Nálam egy picit alacsonyabb volt(én 186cm)ugy mondanám husosabb,enyhén hullámos rövid haj,teljesen normális srác.Levetettem magamról a ruhát,csak egy boxer maradt rajtam,ugyanígy tett ő is.Minden előjáték nélkül,fogta,benyult a boxeromba,kivette a félállapotban lévő farkamat,és elkezdte szopni.Isteni érzés volt,szép lassan mozgatta a száját rajta,a nyelve közben mint egy propeller.Elmondhatatlan érzés volt.Mondanom sem kell,hogy elég volt 2-3 perc ilyen kényeztetés,már majdnem eldurantam,amikor kihuztam a szájából,és mondtam neki,hogy most én jövök.Jó 18 körüli volt a farka,szép formás,nagy makkal.Elkezdtem huzogatni a bőr rajta,majd mikor éreztem hogy keményedik,amennyit csak lehetett,bekaptam belőle.Fura íze volt előszőr,de aztán már ízlett is.Szépen ovatosan elkezdtem szopni,kiélveztem minden cseppjét,de közben már majd szét szakadt a farkam.Mondtam neki álljon elém,én űltem az ágyon.Elém állt,és bevetettem minden tv-ben szerzett tudományomat.Nem is kellet sokáig várni,4-5 perc után,beleélvezett a számba,nagy rántgatózások közepette,Lenyeltem minden cseppjét,a kicsit édeskés-savanykás gecinek.Még 1-2 percig,tisztítottam nyelvemmel a farkát,mikor megszólalt,hogy most ő jön.Egyből visszakérdeztem,hogy akarja-e hogy megdugjam?Azt válaszolta,igen.Négykézlábra állt,lecsavartam a krém tetejét hogy megkenjem,megtágítsam a popsiját,de amikor elkedtem kenni,azt mondta inkább mégsem akarja.Semmi probléma-mondtam neki.Kérdezte hogy akarom hogy leszopjon.Mondtam neki,hogy feküdj hanyat,és majd megdugom a szádat.Beleegyezett.Hanyatt feküdt,mellkasa fölé helyezkedtem,és elkezdtem dugni a száját.Megkérdeztem hogy élvezhetek a szádba?Ő csak bólogatott hogy igen.Ha hiszitek ha nem,akkorát élveztem,mint még soha.Láttam az arcán hogy televan a gecimmel a szája,picit ízlelgeti,majd lenyeli.Picit még nyomkodtam a szájába a farkamat,majd mikor tisztára szopta,felőltözött,és elment.Nem lettem meleg,bi sem.Nemtartom magam melegnek ezért a kis siklásért.Rá pár napra,kibékültem a párommal,azóta(10éve)is együtt vagyunk.

Hát ennyi volt a tőrténetem.