sancibácsi Creative Commons License 2010.11.19 0 0 1627

Most 22ó után értem haza, úgyhogy nem igazán van energiám hangulatom:

-visszakeresni a topikon az elrontott kályhák segítő kéréseit,

-és más mocskolódásait mosogatni magamról.

Ha nem kell a segítségem semmi baj, nem ti tesztek vele szivességet nekem:-))

Az egész feltöltést azért nem értem mert elérhető a Helbró féle is, minek a tiétek (az igazi  segítség a jó minta lenne).

Abba pedig 100-szor ismétlem ha kell: nem megyek bele, hogy itt a fórumon elmondjam, mert másokat is bátorítanék vele, hogy hozzáfogjanak; másrészt a férjednek is elmondtam nem tudom miért nem akarja megérteni:

-nem lehet elmondani, leírni mindent. MEG KELL MUTATNI, LÁTNI KELL. Ha leírom nem biztos hogy úgy értenétek, ahogy mondom.

Ti is rontottatok el dolgokat, amiről azt gondoltátok hogy tudjátok, más is azt HISZI hogy tudja, és csinálja és elront mást. Mi lesz a vége???

Őszintén árulja el nekem valaki miért jobb ez, mint elmenni, megnézni, megtanúlni, utánna hozzáfogni?

Én egy bajbajutott emberen önzetlenül segítek (segítettem volna), mert ott áll már a félig kész kályha. Közben megtanúlta volna a féjed(?), és a kályhás barátja is a dán kályhát. Aki engem titkolózással, egzisztencia féltéssel, stb vádol az nem normális.

De újra mondom én senkit nem vagyok hajlandó buzdítani, ösztönözni, hogy az esze állása,gondolata, hite szerint álljon neki dán kályhát barkácsolni.

Elnézést a nyers stílusért késő van.

Előzmény: akinta (1616)