akinta Creative Commons License 2010.11.18 0 0 1609

Üdvözltem !

Elnézést, ha az az érzés, hogy nam veszem jó néven.Semmi személyes, csak nem értem.

Nem értem, hogy miért nem lehet betartani a használati utasítást. Egyébként a szóban forgó habarcson van magyar nyelvű használati útmutató, és idézem" használata nem csak kissebb javításokhoz alkalmas, de teljesen új kandalló építéséhez is, a termék elkészítési útmutatójának helyes betartásával a leírt elkészítés szerint."

Nem kötik ki a saját gyártmányú vízüveget.

A vízüveg az vízüveg nem?

Tömegkályha valóban nem szerepel rajta, mint ahogy semmin sem.

Ezért írkálunk itt egymásnak .

Tök jó lenne, ha Koszó József írt volna a kandallós mellé egy tömegkályhás könyvet is, amiben lennének beméretezett alaprajzok meg metszetek, és az alapján lehetne tömegkályhát építeni de ilyen nincs.

Indítványoznám, hogy akik a tanfolyamokat tartják,( jelzem kerestem egy ilyen tanfolyamot de egy tavalyit találtam csak)Írjanak egy könyvet amelyben megosztják a tudásukat az érdeklődőkkel.

Akkor sem fog mindenki nekiállni maga, mint ahogy mi se mertünk, hanem kerestünk egy cserépkályha építésben járatos mestert, hogy segítsen. A többség építtetni fogja nem pedig építeni, de azonnal meg lenne a bizalom azok felé akik írnak egy ilyen könyvet.

Ha nem válik be a habarcs ki fog derülni, és ígérem, hogy megírom csupa nagybetűvel.

Addig is már nem bontjuk vissza.

Előzmény: sancibácsi (1607)