tatilla Creative Commons License 2010.11.04 0 0 894

szia.már harmadszor próbálok levelet írni neked,remélem ezúttal sikerül...valaki vagy feltörte a nickem kódját,vagy a rendszerrel volt valami.az összes írásom elküldése után "nincs jogosultsága "üzenettel búcsúzott el,a hozzászólás meg odaveszett...nos röviden:-tegnap egész nap Bpesten voltam üzleti ügyben és csak ma délután olvastam a hozzászólásodat.A választ a hiba megoldására magad is kitaláltad...Érdekességként megemlítem,hogy velem szó szerint ugyanez megtörtént:-)))egy életre megjegyeztem,hogy a kis árnyékolóharisznyás gumit nemmindegy,hogy hogyan tesszük vissza...a kézidnél még előforduló hiba,hogy a mikrofon és a készülékház között van egy kis hézag,ami miatt a hang tompa,dobozszerű.valamint a készülékház nem megfelelő helyen van kifúrva,hanema mike mellett.ezt pár perc alatt orvosolhatod,nagyobb lyuk fúrásával.a ház és a mike közötti hézagot meg kis gumicső beiktatásával kiküszöbölheted.az építgetéshez,tökéletesítéshez sok sikert,üdv!attila    kérdés esetén szívesen állok még rendelkezésedre.bocs a késői válaszért,csak az említett okok miatt volt.már biztos valaki k.csög feltörte,mert eddíg 10x próbáltam,és megint más a jelszavam,mint délután....

Előzmény: maRqsz0 (893)