LeifEriksson Creative Commons License 2010.11.03 0 0 638
Bécs-Kuvait járat, kb 4 és fél órás.
A320-assal repülik, amin a turistaosztály is "Premium Economy", a business meg "Business First".
Tényleg premium, kis túlzással talán még az Emirates-nél is jobb, de persze ez szubjektív, meg a friss élmény, ugye.
Az egész gépen kb 20 utas volt, nagyon kedves utaskísérők (azt hiszem, egy thai, egy román lány, meg két arab srác).
Indulás előtt a Premium Economy is kapott innivalót (nem egy nagy vaszizdasz, csak a gesztus).
Kétszer hoztak kaját a 4 és fél órás úton, egy meleget, egy hideget.
Kaptunk DigiPlayert (ha jól emlékszem a nevére, ebben nem vagyok biztos), amin lehetett filmet nézni, zenét hallgatni, játszani, szóval elfoglalni magad.
A képernyőkön ment az útvonal-info, bár manapság ez szinte már széria.

Az egyetlen amiben az Emirates überelni tudta őket, hogy azon a gépen (igaz A330-as volt, ha jól emlékszem), volt kamera is, ami a gép orrán, illetve a farkán nézett előre, és élőképet mutatott. A Wataniyának ilyenje nem volt, de én nagyon-nagyon jól éreztem magam a járaton.

Wataniya: csillagos ötös
Kuvaiti reptéren a vízumosok, poggyászosok, és általában az ügyintézés: gyengus hármas



elég részletes volt? :))

(ma délután megyek tovább Katarba Qatar Airways-zel, majd igyekszem folytatni a beszámolót hírekkel)

Leif
Előzmény: Utas2 (637)