olipapa Creative Commons License 2010.10.30 0 0 19754
Kemény verseny volt a mai. Főleg az átmeneti időszak vége felé, komoly edzések hiányában és ilyen kemény mezőnyben. Az első 50Km en volt legalább 3 holtpontom. Mentális hullámzás a fizikum problémái mellett. Aztán Klastromtól sikerült az egészet magam mögött hagynom. Viszont előjött a vádligörcs, amivel innen az összes lejtőn küszködtem. Toltam a sót és a vizet, csak nem javult
Nem gondoltam, hogy 9 órán belül megoldom most ezzel a formával, így ez egy plusz öröm (aszem 8.55 az időm).
Sajnos Csabával a fogadást elveszítettem. Szerintem ő sincs most különösebb formában, mégis olyan időt ment, ami világszínvonal. Le is nyomtam a 18 fekvőt a célban. Nem volt könnyű, a botozástól elég elfáradtam felül is. Gratuláltam a Mesternek, igaza lett.
A rendezésért köszönet Ebolának és csapatának, szeretném, ha minden verseny megütné ez a rendezési színvonalat. Nem tudtam mondani neki problémát a célban. Talán annyi, - ami nem az ő hiányossága- hogy sajnos a "Szokatlan felhívás" nem volt eredményes. Kár.
Gratulálok a versenytársaknak!
Kezdődhet az alapozás!
Előzmény: procaliber (19749)