ovics Creative Commons License 2010.10.26 0 0 1336
Jövő csütörtökön megyek a dokimhoz, de csak Trexant feliratni, mert tök jól vagyok.

A sors mindig megoldja a gondjaimat: éppen napok óta logisztikázzuk, hogyan hozzuk össze az új lakás festését, beköltözését a miskolci lakásból való kiköltözéssel, amennyiben megveszi mostanság valaki és be akar oda költözni.

Erre ma délben felhívott az új lakás volt tulaja, hogy a nov.8-i héten átadják a lakást Melindának, szemben a december 5-i megállapodásunkkal. Így szépen ráérünk egymás után csinálni mindent és nem kapkodva. Igaz engem pont 8-án műtenek és a férjem azon a héten konferencián lesz,nem lesz Budapesten. Addig van 2 hét összepakolni Miskolcon, hiszen onnan is hozunk fel cuccokat.

Slusszpoén:

3 hónapos a kis tökmag unokám, májusban születik meg.

Ma megcsinálták a 3D-s filmet róla........nagggggggyon mozgékony, de szégyenlős, mert még a doki sem látta , hogy vágott vagy hegyes.A fiam szerint integetett nekik. ma már 20x megnéztem a filmet


Szóval minden nehézséget, betegséget leköröznek a jó dolgok az életemben.................és a sors mindig elrendezett mindent. Valaki figyel fentről.